8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_lcapMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_voting_barMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_lcapMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_voting_barMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_rcap 
egli
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_lcapMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_voting_barMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_rcap 
albi
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_lcapMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_voting_barMourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_vote_rcap 
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
Admin



Numri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën Empty
MesazhTitulli: Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën   Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën I_icon_minitimeThu Feb 04, 2010 4:51 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, është i kënaqur me fitoren ndaj Fiorentinës por jo edhe me lojën që treguan nerazurët dhe e di se ndeshja do të zgjidhet në rundin e dytë në Firencë.
Interi mbrëmë shënoi fitore minimale në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë me golin e Diego Milito. Mourinho thotë se është i kënaqur me fitoren, por nuk e di nëse është një avantazh i mjaftueshëm për kualifikim në finale.

“Pas ndeshjes së dytë do të shohim nëse rezultati i sotëm është i mirë. Ashtu që tash nuk mund të them nëse është avantazh që nuk morëm gol. Kurrë nuk është e lehtë në Firencë, ata do të japin gjithçka nga vetja për të na mposhtur, por ne do të jemi me një avantazh të lehtë”.

“Rezultati më pëlqen më shumë sesa loja e zhvilluar e futbollistëve të mi. Prita më shumë nga ta, veçanërisht në pjesën e dytë kur Fiorentina luajti më mirë dhe duhej të bëja zëvendësime për të nxjerrë edhe një futbollist në mesfushë”, ka thënë Mourinho./Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho: Mund ta mposhtim Chelsean, por...
» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
» Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: