8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_lcapSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_voting_barSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_lcapSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_voting_barSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_rcap 
egli
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_lcapSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_voting_barSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_rcap 
albi
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_lcapSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_voting_barSneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale Empty
MesazhTitulli: Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale   Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm

Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, është ‘në qiellin e shtatë’ pasi nerazurët arritën në finale të Ligës së kampionëve.
Holandezi arriti të rikuperohet nga lëndimi për të qenë pjesë e ndeshjes së mbrëmshme ndaj Barcelonës, që edhe përkundër disfatës i siguroi Interit vend në finale.

“Është mahnitëse dhe të jesh në finale është një realizim i ëndrrës. Është momenti më i shkëlqyeshëm në karrierën time dhe deri tash po ashtu sezoni më i mirë. Jam në qiellin e shtatë dhe do të festojmë”.

“Duhet ta shijojmë këtë moment, por pastaj menjëherë të përqendrohemi në Serie A dhe në Kupën e Italisë. Interi nuk dëshiron të lejojë t’i ikë asgjë këtë sezon”, ka thënë Sneijder./Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: