8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_lcapTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_voting_barTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_lcapTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_voting_barTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_rcap 
egli
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_lcapTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_voting_barTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_rcap 
albi
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_lcapTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_voting_barTrapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale Empty
MesazhTitulli: Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale   Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm

Ish-trajneri i Bayern Munichut dhe i Interit, Giovanni Trapattoni, e ka përkufizuar finalen e madhe të Bernabeut, si një finale ideale, pasi që asnjëra prej skuadrave nuk u konsideruan favorite në fillim të kompeticionit.
Interi eliminoi dy kundërshtarë të kategorisë së rëndë, Barcelonën dhe Chelsean, kurse nga ana tjetër Bayerni tejkaloi edhe një favorit, Manchester Unitedin.

“Çfarë do t’u thosha ekipeve para se të hyjnë në finale? Kjo është një finale që do të jetë e mbushur me nerva, i pari që shënon i afrohet fitores, por i pari që gabon rrezikon të shkatërrojë gjithçka”.

“ADN-ja e ekipeve është e njëjtë. Në këtë nivel, rezultati vlen më shumë se çdo gjë. Bayerni është ekip nordik jo vetëm për lojtarët gjermanë dhe holandezë. Pa Franck Riberyn e suspenduar, Interi ka një përparësi të lehtë. Sidoqoftë, Louis Van Gaal dhe Jose Mourinho kanë nivel të barabartë të përvojës, thellësisë teknike dhe aftësisë së motivimit. Thjeshtë, është finalja ideale e këtij viti”, ka thënë Trapattoni. /Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: