8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Rrezarta pozon nudo I_vote_lcapRrezarta pozon nudo I_voting_barRrezarta pozon nudo I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Rrezarta pozon nudo I_vote_lcapRrezarta pozon nudo I_voting_barRrezarta pozon nudo I_vote_rcap 
egli
Rrezarta pozon nudo I_vote_lcapRrezarta pozon nudo I_voting_barRrezarta pozon nudo I_vote_rcap 
albi
Rrezarta pozon nudo I_vote_lcapRrezarta pozon nudo I_voting_barRrezarta pozon nudo I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Rrezarta pozon nudo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Rrezarta pozon nudo Empty
MesazhTitulli: Rrezarta pozon nudo   Rrezarta pozon nudo I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm

Pas pjesëmarrjes në spektaklin e të famshmëve VIP Shpija, Rezarta Shkurta nuk di të ndalet me befasitë e saj.
Një fotografi e publikuar nga Bluetooth, është padyshim një tabu e pathyer më parë nga ndonjë artiste shqiptare.Rezarta që i është përkushtuar fotografisë (si modele dhe fotografe) ka forcuar më tej raportet e saj me aparatin magjik duke u shfaqur para tij vetëm me një çarçaf- sensuale, e brishtë dhe me sytë që guxojnë, e nuk tremben para kureshtjes a paragjykimit të njerëzve. /Bluetooth/Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rrezarta pozon nudo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: V.I.P-
Kërce tek: