8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_lcapCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_voting_barCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_lcapCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_voting_barCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_rcap 
egli
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_lcapCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_voting_barCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_rcap 
albi
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_lcapCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_voting_barCheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM Empty
MesazhTitulli: Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM   Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm

Anëtarja e grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole, është emëruar Femra më Seksi në Botë nga revista FHM për të dytin vit radhazi.
Këngëtarja, e cila së fundi u nda nga burri i saj, futbollisti Ashley Cole, për shkak të supozimeve për tradhti, ende është femra më e preferuar e meshkujve britanik, pasi ka fituar kreun listës së FHM për “Femrat më Seksi në Botë” për të dytin vit radhazi.

26-vjeçarja mposhti aktoren e filmit “Transformers”, Megan Fox dhe modelen e Victoria's Secret, Marissa Miller, të cilët u renditën në pozitat dy dhe tre.

Top 10 i Femrave më Seksi të vitit 2010 sipas FHM:

1. Cheryl Cole
2. Megan Fox
3. Marissa Miller
4. Frankie Sandford
5. Keeley Hazell
6. Kristen Stewart
7. Kelly Brook
8. Adriana Lima
9. Jessica Alba
10. Abbey Clancy

/Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: V.I.P-
Kërce tek: