8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_lcapJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_voting_barJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_lcapJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_voting_barJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_rcap 
egli
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_lcapJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_voting_barJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_rcap 
albi
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_lcapJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_voting_barJose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën   Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm

Menaxheri i Interit, Jose Mourinho, është betuar se ai kurrë nuk do të mendojë të drejtojë Barcelonën.
“Nuk jam aq budalla të mendoj se kjo urrejtje mund të shndërrohet në dashuri. E respektoj Barcelonën dhe kurrë nuk harroj se çfarë më dha ky klub në katër vite sa isha këtu, por diçka ka ndodhur në mua që është vështirë të bëhet pozitive”.

“Është shumë e qartë se do ta përfundoj karrierën pa e drejtuar Barcelonën”, ka thënë Mourinho.

Takimi mbrëmshëm ishte i 10-ti në mes të Mourinhos dhe Barcelonës në gjashtë vitet e fundit, me katalanasit që gjashtë herë janë përballur me Chelsean dhe katër herë me Interin.

Gjashtë prej këtyre ndeshjeve kanë qenë në fazën eliminuese, me Mourinho që tash ka eliminuar Barcelonën për të dytën herë. /Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: