8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_lcapLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_voting_barLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_lcapLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_voting_barLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_rcap 
egli
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_lcapLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_voting_barLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_rcap 
albi
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_lcapLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_voting_barLaporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar Empty
MesazhTitulli: Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar   Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm

Nuk vonoi shumë dhe presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, vizitoi lojtarët e tij në stërvitjen e parë pas eliminimit nga Interi në Ligën e Kampionëve, duke shprehur edhe njëherë zhgënjimin në mesin e lojtarëve.
“Për ta fituar La Ligan, ne duhet t’i fitojmë katër ndeshjet e fundit dhe natyrisht se do ta bëjmë këtë. Ne duhet të vdesim nëse ka nevojë për të fituar La Ligan, sepse ne jemi mirë të renditur në tabelë, por nuk mund të kemi besim aty ku gjendemi aktualisht. Na duhet një ngritje e moralit brenda ekipit”.

“Lojtarët është dashur të jenë kryelartë sepse janë më të mirët e botës. Ata duken të mposhtur. Duhet të rikthehemi nga kjo dhe të analizojmë gabimet që i bëmë, t’i përmirësojmë dhe të kemi besim në sistemin tonë të lojës. Interi meriton lëvdatë sepse ata ditën se si të shkatërrojnë stilin tonë të lojës”, tha Laporta sipas Marca. /Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: