8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_lcapMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_voting_barMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_lcapMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_voting_barMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_rcap 
egli
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_lcapMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_voting_barMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_rcap 
albi
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_lcapMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_voting_barMourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_vote_rcap 
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
Admin



Numri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time   Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:15 pm

Menaxheri i Interit, Jose Mourinho, e ka përshkruar eliminimin e Barcelonës si disfatën më të lezetshme në jetën e tij.
Pas 45 vitesh pauzë Interi përsëri është kualifikuar në finalen e garës sportive më të madhe në Evropë, pasi nerazurët në Nou Camp u mposhtën me rezultat minimal 1-0.

“Fitorja iu takon të gjithëve që luajtën sonte dhe atyre që nuk ishin në fushë, fansave të cilët vuajtën me ne në Nou Camp dhe fansave të cilët vuajtën në shtëpi. Historinë të cilën e shkruam sonte është diçka të cilën do të duhet t’ua tregojmë nipave tonë dhe jo mediave. Kjo është një ditë e mahnitshme”, ka thënë Mourinho pas ndeshjes së mbrëmshme.

“Kjo është festa jonë dhe dua të që gjithë fansat të vijnë në aeroport në Milano dhe t’i presin këta djelmosha. Nuk mund ta mendoj gëzimin e tyre pasi të gjithë fansat tanë e kanë ditur se çfarë ndeshje e vështirë na pret. Ishte vështirë me 11 lojtarë, ndërsa edhe më vështirë me 10”.

“Është humbja më e lezetshme në jetën time, por ky ekip ka merituar barazim 0-0. Ky është ekip i heronjve, të gjithë e dhanë gjakun në fushë. Jam krenar me ta”, ka shtuar portugezi. /Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bendtner: Ishte dita ime
» Ferguson: Ancelotti ka bërë punë të mirë
» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
» Mourinho i kënaqur me fitoren, por jo me lojën
» Mourinho: Mund ta mposhtim Chelsean, por...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: