8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_lcapMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_voting_barMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_lcapMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_voting_barMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_rcap 
egli
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_lcapMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_voting_barMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_rcap 
albi
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_lcapMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_voting_barMourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis
AdminNumri i postimeve : 46
Join date : 02/02/2010

Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi Empty
MesazhTitulli: Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi   Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, edhe një herë ka dështuar të tregojë të tregojë veten kundër një ekipi të drejtuar nga trajneri Jose Mourinho.
Edhe pse Barcelona shënoi fitore minimale ndaj Interit në takimin e mbrëmshëm, Lionel Messi dështoi të gjejë rrjetën edhe kësaj here. Në shtatë ndeshje kundër Mourinhos (Chelsea dhe Inter), Messi ka dështuar të shënojë të paktën një gol.

Portugezi duket se din se si duhet të punojë me argjentinasin dhe e tregoi këtë edhe në dy ndeshjet e fundit gjysmëfinale. /Denny/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: