8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_lcapPrandelli: Duhet të jemi krenar I_voting_barPrandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_lcapPrandelli: Duhet të jemi krenar I_voting_barPrandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_rcap 
egli
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_lcapPrandelli: Duhet të jemi krenar I_voting_barPrandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_rcap 
albi
Prandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_lcapPrandelli: Duhet të jemi krenar I_voting_barPrandelli: Duhet të jemi krenar I_vote_rcap 
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Prandelli: Duhet të jemi krenar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
Admin



Numri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Prandelli: Duhet të jemi krenar Empty
MesazhTitulli: Prandelli: Duhet të jemi krenar   Prandelli: Duhet të jemi krenar I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 9:57 pm

Trajneri i Fiorentinas, Cesare Prandelli, thotë se lojtarët e tij mund të qëndrojnë me kokën lart, pavarësisht eliminimit të mbrëmshëm nga Liga e Kampionëve.
“Dukshëm jemi shumë të shqetësuar, por po ashtu krenar që kemi fituar gjashtë nga tetë takimet. Jam krenar për djelmoshat të cilët dhanë më të mirë”.

“Është turp që një gol nga ndeshja e parë u tregua aq i rëndësishëm. Lojtarët nuk duhet të ndjehet të frustruar. Ata punojnë për t’u bërë lojtarë të shkëlqyeshëm dhe ndeshjet si kjo mund tu ndihmojnë atyre të kuptojnë se mund të mposhtin gjithkënd. Kur luani në këtë mënyrë dhe fitoni ndaj Bayern Munich, mund të jeni krenar”, ka thënë Prandelli. Ti[G]rI)::.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Prandelli: Duhet të jemi krenar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prandelli: Do t’ia vështirësojmë punët Interit
» Arshavin: Nuk duhet të luaj si sulmues
» Guti: Reali nuk duhet të luajë lojë individuale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: