8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_lcapRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_voting_barRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_lcapRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_voting_barRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_rcap 
egli
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_lcapRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_voting_barRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_rcap 
albi
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_lcapRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_voting_barRumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_vote_rcap 
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
Admin



Numri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United Empty
MesazhTitulli: Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United   Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United I_icon_minitimeSat Apr 03, 2010 9:06 am

Bayerni i Munichut nuk dëshiron të nënvlerësojë takimin vendimtar ndaj Schalkes në fundjavë, ndërsa Karl Heinz Rumenigge deklaron se ndeshja ndaj Schalkes është e një rëndësie të veçantë.
Bayerni udhëton në GelsenKirchen për t’u takuar me liderin e Bundesligas, që ka dy pikë më shumë se bavarezët, e që do të duhet të fitojë për ta rikthyer kreun në Kampionatin gjerman. Nëse Bayerni do të pësojë disfatë, atëherë kjo do të përbënte një goditje të rëndë para sfidës së të mërkurës mbrëma ndaj United.

“Kjo do të jetë ndeshja e sezonit dhe jam i sigurt se ne duam të shpëtojmë. Unë jam më i nxehtë kundër Schalkes se sa për ndeshjen ndaj Untiedit. Do të japim gjithçka”, deklaroi Rumenigge për Kicker.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Rumenigge: Më me rëndësi Schalke, se United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» United turpëron Milanin
» United kërkon Buffonin
» Bayern dhe United në kërkim të Frey
» Wenger dëshiron Chelsean ose United për kundërshtar
» Pato vështirë se do të mund të luajë kundër United

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: