8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_lcapNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_voting_barNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_lcapNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_voting_barNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_rcap 
egli
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_lcapNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_voting_barNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_rcap 
albi
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_lcapNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_voting_barNese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
egli
Numri i postimeve : 17
Join date : 21/03/2010
Age : 27
Location : Prizren

Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! Empty
MesazhTitulli: Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!!   Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!! I_icon_minitimeSun Mar 21, 2010 1:35 pm

gjetja e saj eshte shume e thjeshte.

Shkojme tek Star->Run->ketu shkruajme CDM
na hapet Cmd-ja dhe ne te shkruajme IPCONFIG dhe ENTER
Poshte do ju dalin disa shkrime nder te cilat gjendet dhe IP e kompjuterit tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese nuk e dim Ip e Pc-s ton!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Tutoriale Dhe Mesime-
Kërce tek: