8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Hitet 2010 ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Hitet 2010 ! I_vote_lcapHitet 2010 ! I_voting_barHitet 2010 ! I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Hitet 2010 ! I_vote_lcapHitet 2010 ! I_voting_barHitet 2010 ! I_vote_rcap 
egli
Hitet 2010 ! I_vote_lcapHitet 2010 ! I_voting_barHitet 2010 ! I_vote_rcap 
albi
Hitet 2010 ! I_vote_lcapHitet 2010 ! I_voting_barHitet 2010 ! I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Hitet 2010 !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
Admin



Numri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Hitet 2010 ! Empty
MesazhTitulli: Hitet 2010 !   Hitet 2010 ! I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 11:11 pm


- Agron Macula - A te du
- Durim Gashi - Se ta besova une rinine
- Taulant Ajvazi - Kthemi prap ato ditet e mia
- Vellezrit Gashi - Kenge gurbeti
- Aurora - Qielli
- Flori - Next
- Korab Shaqiri - Malesori
- Adelina Tahiri - Lemza
- Burim Kastrati - Ymer Popovci
- Fatlum Ibrahimi - Nuk me shkon
- Gazi dhe Shyhrete Behluli - 5 Kenge
- Genta Ismajli - Idolize Me
- Masar Gjakova - U kall sonte atmosfera
- Shqipe Bytyqi - Ah medet
- Stine - Sa dua te te njoh
- Lenti - Vetem ty
- Nadi - Xhamadani
- Noizy - Guess Ya Hatin
- Noizy feat. Crazy Eagle - Dora dridhet
- Noizy feat. Shadow dhe A.K - Tuten me ec vetem
- Shyhrete Behluli - Ti vallezo une po qaj
- Unikkatil feat. Hudra a.k.a Problemi - Jaran
- Besart Halimi - Nates nuk i dihet
- Dhurata Ahmetaj - Veq ty te dua
- Eranda Libohova feat. Big Basta - Modeli me i mire
- Mariza Ikonomi - Deshire
- Teuta Kurti - Mall i pashuar
- Troja - Mbretereshes Kohe
- Aferdita Dreshaj - Nese mendon
- Burim Gashi - Une me ty
- Dj. Blunt feat. Klani Shqiptar - Hey
- Fatmire Mjaku - E di gabova
- Meda dhe Vjollca Haxhiu - Hajde
- Motrat Bujari - Qaj e qaj
- Ylber Aliu - Te dashuroj po me thote zemra
- Aziz Murati - Njeher per mu
- Leonora Poloska - Kush
- Muharrem Ahmeti - Gjaku i zemres sime
- Njomza Kallaba - Semafor
- Blertina Shabani - Po du me kcy
- Hasan Qetaj - Luan e Shkelzen Haradinaj
- Iliret - Kenga e Naimit
- Nadi - Me mashtrove (Album)
- Noizy - Still
- Noizy feat. Krimineli - So sick
- Potpuri nga Labi, Shqipja, Xheki dhe Stiveni - Sa e bukur jeta
- TDS - Fillimi i filmit (Album)
- Xhoi - Pertej vetmise
- Bajram Gigolli - Hasan Aga
- Da Ghost - Fore more
- Da Ghost - Lype se e gjen
- Noizy feat. Motrat Mustafa - Kemi ngrit flamurin
- Adelina Emini - As ti as une
- Artushi - Kur i vjen goces sahati
- Burim Kastrati - Maturant
- Ester - Stacioni dashurise
- Leonora Jakupi - Sa do doja te perqafoja
- Luar - Film premiere
- Majlinda Kryeziu - Zemra mbeti ne Prishtine
- Meriton - Me ndryshe
- Potpuri Hajde nuse nga Agron Shqipja
- Visar feat. Gerta - Dashuria nuk ka fe
- Berati - Dola npenxhere
- Bertan Asllani - Pranoje
- Da Ghost - Gjeneza
- F Kay feat. Dafina Zeqiri - Edhe njo
- Linda Krivaqa - Shuj
- Potpuri nga Berati dhe Pandora
- Sinan Vllasaliu dhe Eliza Hoxha - E kujtoj at takim
- Valon Azizi - Tallava me vullnet
- Yllka - Emer e femer
- 2po2 feat. Immortel - Don mu ba si une
- Alberie Hadergjonaj - Me iku dashuria
- Aziz Murati - Te pime kafe
- Drita Musliu - Nese ne gurbet i dashur
- Lori - Dashnia e pare
- Lyrical Son - Tabullarrasa
- Mirsa Kerceli dhe Armend Shabani - E dashuruar jam ne t
- Noizy - Telefoni
- Noizy feat. Lil Koli - Whats up
- Xheza - Kadife lal moj
- Agron Ahmeti dhe Shqipe Krinjeva - Luj me mu
- Ardian Begaj - Ti ne zemren time
- Leonora Jakupi - Puthja jote
- Njomza Mejzini - Linda per ty
- Potpuri nga Agroni, Burimi, Shqipja, Lendita dhe Lali
- Potpuri nga Berati dhe Pandora
- Rihana - Dua te jem veq me ty
- Adelina Ismajli - Nuk ngec
- Capital-T - Replay
- Genta Ismajli - Bombarder
- Motrat Mustafa - 100 Vjet
- Noizy - Oh my
- Unikkatil - Scary night (Kenge e vjeter)
- Yll Demaj - Lamtumire pergjithmone
- Aferdita Demaku - Afer teje
- Anjeza Shahini - Ne pasqyre
- Blerta Sopaj - Je si molla lalqe
- Ex King feat. Double Beat - Apet jet njejt
- Flora Gashi - Dashuria ne te zeze
- Lyricalson - Albanian regatone
- Mirvet Shaqiri - Genjeshtara
- Ramadan Krasniqi - Me ngadale
- Vellezerit Mziu dhe Sofija (Perralle me tupan)
- Zef Beka - Syri i nanes
- Adelina Berisha - Kujdes
- Big Basta feat. Stine - Gezuar vitin e ri
- Genta Ismajli - Game over
- GoLd AG - Per merak
- GoLd AG - Zor me jetu
- Labi - Ajshe
- Labi - Dashuria ime
- Labi - Emrin mos ma thirr
- Labinot Gashi dhe Lori - O shpirt
- Lumma - Super sexy
- Naimi, Adelina dhe Grupi Polifonia - Potpuri Gezuar 2010
- Noizy - 3 tyma
- Nora Istrefi - Sekret
- Oran Shala - Ndahet zemra ne dy pjese
- Zanfina Ismaili - Largoje shoqen
- Adelina Thaci - Sdua te lesh gjurme
- Adem Ramadani - Vine pampurat
- Kaos - Ti po don me kcy
- Korab Jetishi - Zemra me vdes
- Kthjellu feat Flori - Ste fal
- Mahmut Ferati - Me mungon
- NewPorn feat. Rezarta shkurta - Club
- Pishat - Falma zemren
- Sefe Duraj - Ja fala asaj
- TDS feat. Skillz - Si manekene
- Ylli dhe Leta - Potpuri
- Zajmina feat. Blero - Vec ti
- Bashkim Spahiu - Te dua
- Besart Haliti - Mes nesh
- Buca - Ty te mungoj vetem une
- Drita dhe Azizi - Lulie belholla
- Drita Musliu - Ani moj Lulie
- Enis Bytyqi - Qysh e lype ke me gjete
- Esmerallda Hoti - Ndjenjen e dashurise
- Feduard Zikolli - Interesi
- Ganimete Asllani - Sot po behesh nuse
- Ganimete Bllaca - Cke or djale
- Ghetto - Goodbye my love
- Iliret - Kenga e Naimit
- Irena - Qohu mamude
- Lindor Krasniqi - Kaqurrele
- Lumnije Ibrahimi - Hajde lum Lulia
- Majlinda Topanica - Lulia ne dere
- Meli - Nuk kam fat
- Sala Maloku - Ti me jep gezim
- Shyhrete Osmanolli - Potpuri
- Vellezerit Gashi - Sot e 500 vjet
- Vellezerit Mziu - Dashuria e vertete
- Jane dy zemra (Album)
- Malesori - Hasmeri e fundit (Album)
- Xhan xhan sikur xhan (Album)
- Burim Gashi - Une me ty
- Keli - Po gaboj
- Nexhat Osmani - Moj kosovare nuri i lavdise
- Sefe Duraj - Hajde hajde qysh e lam
- Shpresim Zylbehari - Vec njeher me ke puthur
- Aferdita Demaku - Boma hallall moj nane
- Albana Syla - Tash mbeta pa ty
- Altin Shira - Ah moj zemer
- Altin Shira - Jo nuk mundem jo
- Bashkim Spahiu - O shpirt
- Besim Morina - Jetim
- Dail Lala - Zemer zemer (Album)
- Fadil Kodrolli - Kenge kurbeti
- Florian Krasniqi - Shpirto
- Gjovani - Le te flasin
- Gold AG - Toka e Shqipnise
- Gramoz Gervalla - Kush dashuron edhe vuan
- Gramoz Gervalla - Zemra digjet
- Kadan Duraj - Veq ty te dua
- Lavda feat. Khooxx - Ej ej
- Lirie Dedvukaj - Jam e vogel
- Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Ti te dada e ki venin (Album)
- Orhan Ademi - Ku vazhdojm me vullnet
- Orhan Ademi Mandi - Ah le le
- Rifadia dhe Edi - Falma gabimin
- Samire Muqaj - Sa me ka marr malli (Album)
- Shqipe Abazi - Hajde gjithe ne valle
- Shyhrete Behluli dhe Sinan Hoxha - Kendoma kengen
- Xhela - Krejt i ke haram
- Ymer Bajrami dhe Margarita - Si magnet e si magji
- Artiola Toska - Lulja e preferume
- Drita Musliu - Djal sheherli
- Gjyste Vulaj - Shkrihem pike pike
- Gjyste Vulaj - Veq ti
- Kajtazi dhe Pro Band - Potpuri
- Kaos feat. Lyrical Son dhe Mc kresha - Krejt njejt
- Libri feat. Skillz - Nuk jom vet
- Nexhat Osmani - Potpuri
- Nikolle Nikprelaj - Potpuri
- Remzije Osmani - Potpuri
- Sefe Duraj - Hajde hajde
- Ylli dhe Leta - Ti moj kosovare mos u ba gjermane
- Aferdita Hoxha - Te urrej dhe te dua
- Agron Ahmeti - Ku i kam shoket e mi
- Agron Ndreca - Ani ani
- Armendi, Burimi dhe Bitonia - Pak me zor pak me qef
- Avdia - Lamtumire o syni i zi
- Aziz Murati - Ritmike
- Fadil Krasniqi - Qare nuk e kam
- Fatlum Ibrahimi - Nese nuk me do
- Ganimete Bllaca - Ma ne fund
- Gjovani - Le te flasin
- Hajro Ceka - Hajt se bahet mire
- Leta - Nuk jam une si te tjerat
- Liridon Bajgora - Sa me ka mar malli me te pa
- Majlinda Topanica - Lulia ne dere
- Motrat Hajzeri - E di
- Njomza Mezini - Per ty jetoj
- Qemajl Musliu - Nzemren time
- Remi - Merre zemren
- Sala dhe Ramizja - Po na merr vallja hijeshi
- Shani Shala - Bija e nanes
- Skender Shabani - Per ty
- Suzana Morina - Syte e zi
- Vjollca Luka - Jetova jetova
- Xheza - Gjojana
- Xhezair Elezi - Une po vdes i ri
- Zef Beka - Gjynahtare mos u ba
- Anonimos - Qikita
- Nexhat Osmani - Cfare te don ty zemra
- Pro Band dhe Alberie Hadergjonaj - Oj lulije pllumb i bardhe
- Sabri Fejzullahu - Nje deshire
- Shyhrete Behluli - Sjam jelek e sjam fustan
- Xheki - E di e di
- Adnan Daci - O bilbil qe kendon ne pranvere
- Alberie Hadergjonaj - Puthjen time
- Meda - Jo jo
- Meda - Pa fat
- Motrat Mustafa - Potpuri
- Ryva Kajtazi - Vec ty tdu
- Sabri Fejzullahu - Cuca e mahalles
- UnderGround.MC - Na nuk ndrrojna
- Vjollca Haxhiu - Gabova gabova
- Vjollca Haxhiu - Llafe llafe
- Xhuli - Jo nuk te dua
- Agnesa - Po e shijoj jeten
- Armendi - Me thuaj
- Artani - Hajde
- Defrim Behluli - Per ty
- Fadili dhe Besarta Krasniqi - Ah ti dashnia e shkrete
- Tini - Lujna knojna
- Tini - Zemra ime
- Vilma dhe Kudreti - Jo smundem pa ty
- A.o.G - 2 kenge
- Ardit Bexheti - Pa dashuri
- Bajram Dobra - Te dua
- Fugaa feat. Da Ghost dhe Bizzy - Kiu kiu kiu
- Jashar Hoxha - Me kane thene
- Pristine feat. Unikkatil - Eja eja
- Sejlan - Skam llogari
- Sokol Gjakova - Kush na ka marr msysh
- Xhela - Te dua
- Adelina Berisha feat. Stine - Dashuria fillon
- Dj Suat - I burgosur
- Kastro Zizo feat. Ingrid Gjoni dhe OG - Sick
- Manjola Nalbani - Shprehi e vjeter
- Mirsa Kerceli - Status kohe
- Adrian Gaxha - Shkupi, Tirana, Prishtina
- Artan Ferati - Buzet tua
- Blerim Ramadani - Tradhetine ne gjak e ke
- Capital-T - Ku jon paret
- Eliza Hoxha dhe Rosela Gjylbegu - Rruga e zemres
- Fahrush Azemi - Uje te jap, uje ste jap
- Gold AG - Leter nga burgu
- Gold King - V.I.P
- Ilir Thaqi - Nese ndahemi
- Kosovare Hasi - Dua sonte
- Nadi - Nuk mund te harroj
- Presioni feat. Milot dhe Mery - TBA
- Skeezy feat. B King - Nje dhurate
- Speya feat. Sima dhe Bardhi - Police
- Tmerri - Kurr nuk ta fali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Hitet 2010 !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Muzika-
Kërce tek: