8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_lcapNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_voting_barNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_lcapNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_voting_barNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_rcap 
egli
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_lcapNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_voting_barNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_rcap 
albi
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_lcapNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_voting_barNjëqindvjeçares i doli briri në ballë I_vote_rcap 
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Njëqindvjeçares i doli briri në ballë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
Admin



Numri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Njëqindvjeçares i doli briri në ballë Empty
MesazhTitulli: Njëqindvjeçares i doli briri në ballë   Njëqindvjeçares i doli briri në ballë I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 11:03 pm

Kinezja njëqindvjeçare shokoi miqtë dhe ata që e njihnin, kur kuptuan se në anën e majtë të ballit i kishte dalë një bri në formë të dhisë. Duket se një i tillë po i rritet edhe në anën e djathtë të ballit.
Plaka 101 vjeçare, Zhang Ruifang nga provinca Henan, ka në ballë një brirë të gjatë gjashtë centimetra, në formë të atij të dhisë ose të djallit.

Familjarët e plakës e cila jeton në fshatin Linlou shqetësohen për shëndetin e saj, shkruan gazeta britanike “The Sun”.

Djali më i ri prej gjashtë djemve të saj, Zhang Guozheng tha se nuk ia vunë syrin kur në ballë i doli një shenjë e zezë. Vëllai i tij më i vjetër, i cili është 82 vjeç, tha se me kalimin e kohës shenja filloi të rritej dhe u paraqit briri i gjatë gjashtë centimetra. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Njëqindvjeçares i doli briri në ballë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: News , Lajme-
Kërce tek: