8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Njohuri Per Neve ! I_vote_lcapNjohuri Per Neve ! I_voting_barNjohuri Per Neve ! I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Njohuri Per Neve ! I_vote_lcapNjohuri Per Neve ! I_voting_barNjohuri Per Neve ! I_vote_rcap 
egli
Njohuri Per Neve ! I_vote_lcapNjohuri Per Neve ! I_voting_barNjohuri Per Neve ! I_vote_rcap 
albi
Njohuri Per Neve ! I_vote_lcapNjohuri Per Neve ! I_voting_barNjohuri Per Neve ! I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Njohuri Per Neve !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
AdminNumri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Njohuri Per Neve ! Empty
MesazhTitulli: Njohuri Per Neve !   Njohuri Per Neve ! I_icon_minitimeWed Feb 03, 2010 3:33 pm

Na Jemi 1 Klas Qe Kemi Mendu Me Hap 1 Web Per Klasen Edhe Ja Ku E Kemi Hapur !
Ideja Per Me Hap Forum Per Klasen Ishte E Shumices !
Jemi Mundu Qe Me I Permbush Kerkesat E Te Gjithve Dhe Besoj Se Ja Kemi Arrit !
Kete Forum E Kemi Hapur Thjesht Per Argetim Dhe Te Rejat Rreth Cdo Gjeje !
Ka Qene Pune Shume E Veshtire Per Me Hap 1 Forum Te Ketij LLoji Por Shpreojm Qe Sadopak T'ju Ket Pelqyer ! Spo Maj Referat Ktu Tash , Veq Ju Kisha Than Knaquni Me Forumin Tone Dhe Ju Kisha Lut Qe Te Regjistroheni Ne Forum ! Kaloni Mir ! Stafi I 8/c
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Njohuri Per Neve !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: About Forum !-
Kërce tek: