8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Rregullat E Forumit ! I_vote_lcapRregullat E Forumit ! I_voting_barRregullat E Forumit ! I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Rregullat E Forumit ! I_vote_lcapRregullat E Forumit ! I_voting_barRregullat E Forumit ! I_vote_rcap 
egli
Rregullat E Forumit ! I_vote_lcapRregullat E Forumit ! I_voting_barRregullat E Forumit ! I_vote_rcap 
albi
Rregullat E Forumit ! I_vote_lcapRregullat E Forumit ! I_voting_barRregullat E Forumit ! I_vote_rcap 
June 2023
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Rregullat E Forumit !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
AdminNumri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Rregullat E Forumit ! Empty
MesazhTitulli: Rregullat E Forumit !   Rregullat E Forumit ! I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 10:49 pm

Cdo Anetar I Ketij Web WebSite Duhet T'ju Permbahet Ketyre Rregullave !
Per Cdo Gabim Do Te Ndeshkoheni Nga Administratoret !

• Nuk lejohet krijimi i më shumë se një llogarieje në kët forum.
• Gjithë postimet duhet të jenë brënda temës përkatëse.
• Mos postoni në emër të dikujt tjetër ose o paraqesni si ai. Llogaria juaj do të fshihet në rast se vihet re një gjë e tillë.
• Para se të postoni diçka, ju lutemi të kërkoni në forum se mos është diskutuar me parë problemi juaj. Për këtë qëllim ju lutem përdorni Search..
• Sigurohuni që keni lexuar gjithë postimet që kanë të bëjnë me temën ku do jepni përgjigje përpara se të përgjigjeni ju vete asaj.
• Përdorni fjalët tuaja në përgjigje. Nëse doni të përdorni fjalët e dikujt tjtër në përgjigjen tuaj, citojeni atë duke përmendur edhe burimin.
• Në mesazhin që do të shkruani gjeni një subjekt të përshatshem. Përpiquni të sqaroni problemin tuaj në subjektin e postimit tuaj të ndërthurur me mesayhin ne vetvete. Përpiquni të jeni sa më i kuptueshëm në ato që thoni. Mos përdorni vetëm gërma të mëdha dhe mos u përpiqni të tërhiqni vëmëndjen me shprehje të ndryshme që nuk kanë të bejnë me postimin tuaj. Një shëmbull i një subjekti të keq eshtë ‘NDIHME’.
• Kur kërkoni ndihmë ju lutem përfshini sa më tepër informacion që të mundeni. Këtu mund të përfshihen logs dhe command line output. Asnjë njeri nuk mund t’ju ndihmojë ju në rast se nuk ka informacion të mjaftueshëm.
• Falenderoni ata që ju ndihmojnë. Bërja e ditur e një post që ju ndihmojë jo vetëm është vlerësim për personin që ju ndihmoi, por mund të ndihmojë dh të tjerë me të njëjtin problem. Të gjithë ata që kanë gjetur përgjigje në këtë forum dhe janë ndihmuar nga të tjerët ftohen të marrin pjesë në këtë forum dhe t’ju përgjigjen pyetjeve të ndryshme për të ndihmuar të tjerë ose të bëjnë një donacion në këtë projekt.
• Mos vini link në drejtim të siteve pornografike ose siteve qe mund të kenë materiale që konsiderohen ofenduese për të tjerët.Çdo postim me përmbajtje të tillë do të fshihet dhe përdoruesit do t’i çohet një paralajmerim.
• Duhet të krijohen tek profili juaj (link në krye, në krah të logout), dhe jo të shtohen manualisht në tekst.
• Ndalohet përdorimi i firmës ose avatrëve ofendues.Me Respektt ! 8/c Staff !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Rregullat E Forumit !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Rregullat E Forumit-
Kërce tek: