8c Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini Ne Best-8c Forum ! Nese Keni Hyre Per Here Te Pare Ju Kishim Lutur Qe Te Regjistrohuni Duke Klikuar Ketu Register ! Ju Faleminderojme Per Mirkuptim ! Me Nderime Stafi I Fast-News ! Kaloni Mire !
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Tema Fundit
» Jolie ka kërkuar martesë nga Pitt
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:33 pm nga denis

» Rrezarta pozon nudo
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:31 pm nga denis

» Cheryl Cole femra më seksi sipas FHM
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:30 pm nga denis

» Trapattoni: Bayern-Inter, finalja ideale
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:27 pm nga denis

» Calciopoli, Elkann: Interit t’i merret titulli
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:25 pm nga denis

» Laporta: Lojtarët janë të dëshpëruar
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:24 pm nga denis

» Jose Mourinho: Kurrë nuk do ta drejtoj Barcelonën
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:21 pm nga denis

» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:19 pm nga denis

» Sneijder i ngazëllyer me kualifikimin në finale
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:18 pm nga denis

Top posters
denis
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_lcapSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_voting_barSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_rcap 
Ti[G]rI)::.
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_lcapSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_voting_barSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_rcap 
egli
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_lcapSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_voting_barSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_rcap 
albi
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_lcapSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_voting_barSacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_vote_rcap 
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 22 më Tue Sep 21, 2021 1:37 am

 

 Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ti[G]rI)::.
Admin



Numri i postimeve : 39
Join date : 01/02/2010

Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras Empty
MesazhTitulli: Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras   Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 9:47 pm

Ish-trajneri i Italisë, Arrigo Sacchi, ka thënë se Barcelona ka gabuar me transferimin e Zlatan Ibrahimovicit, ndërsa sipas tij, Real Madridi ka gjasa reale për të arritur në finalen e Ligës së Kampionëve.
“Barcelona gaboi me transferimin e Ibrahimovicit. Ai është një lojtar fantastik, në aspekt individual, por në skuadër ai nuk luan mirë me të tjerët. Stili i tij i lojës është ‘vetmitar’”.

“Unë i kam thënë Pep-it se ka transferuar individualistin më të mirë në botë, sepse ai i ka të gjitha- aftësinë për të shënuar, fuqinë, talentin- por ka probleme. Shpresoj që të mund t’i zgjidhë ato. Aktualisht ai po vuan, por pas 15 ditësh gjithçka mund të ndryshojë për të mirë”, ka thënë Sacchi.

Ndërkohë sa i përket ndeshjes Real Madrid-Lyon, Sacchi ka thënë se Reali do ta përmbysë avantazhin e Lyonit nga ndeshja e parë, madje ka thënë se Mbretërit mund të shkojnë deri në finale. Ti[G]rI)::.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fast-news.tk
 
Sacchi: Barca gaboi me transferimin e Ibras
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Në finale- jo Barca, por Interi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
8c Forum  :: Argetim , Mesim , Njoftim Vetem Tek Ne ! 24 Ore Online :: Sport-
Kërce tek: